Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

DEDEDEN TORUNA MİRAS DÜRÜST TİCARET

DEDEDEN TORUNA MİRAS DÜRÜST TİCARET
Advert

Yankaş yapı grup yönetim kurulu başkanı  Mehmet Yankaş, her sektörde olduğu gibi inşaat malzemeler de siparişlerin taahhüt edilen sürede teslim edilmesinin büyük önem taşıdığını belirterek, aksi takdirde yaşanan herhangi bir gecikmenin diğer işlerin de aksamasına yol açtığını ve yüklenici firmanın iş planını bozula bileceğini  söyledi. 


Yankaş, ülke hatta ilçe ekonomisinin lokomotifi olarak görülen inşaat sektöründe yaşanan en büyük problemlerin başında, iş teslimatlarında yaşanan gecikmelerin geldiğini ifade etti. Bir işin zamanında teslim edilmemesinin, domino etkisiyle sonrasında yapılacak işleri de geciktirdiğini kaydeden Yankaş , "Bu durum, hem müteahhidi hem de konut alıcısını mağdur ederken, sektöre duyulan güveni azaltıyor" dedi. İlçemizde bu çok sıklıkta yaşanıyor.
İnşaatta işlerin belirli bir silsileyi takip etmek kayseri escort zorunda olduğunu vurgulayan Yankaş, "İnşaatta bir işi atlayıp 'diğer işi yapayım, bunu sonra yaparım' demek mümkün değil. Çünkü hepsinin bir sırası var. Kapı montajı bitecek ki peşine karocusu, mermercisi, boyacısı işe başlayabilsin" diye konuştu.

Onun için 30 yıllık ticaret hayatını rahmetli babam Ömer Yankaş’dan öğrendiğim gibi müşteriler ilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirerek bu günlere geldik. Rahmetli babam Ömer Yankaş “hiçbir zaman alavere dalavere ile işimiz olmaz oğlum eğer olsaydı biz bu günlere gelemezdik bir üründe indirim yapıp diğer ürünü pahalıya satmıyoruz satmayacağız da derdi. Onun ilke ve doğrultusunda işimizi yapıyoruz. Şimdi inşaat sektöründe Karabük ve Safranbolu’da devam ediyoruz “ Dedi.

Yankaş sözlerine söyle devam etti.”Elimizden geldiğince Çerkeş halkına boyadan çimentoya kontrol kaleminden fayansa a’dan z’ye tüm ürünler satmaya kalite ve fiyat konusunda en ekonomik satışlarımızla 3500 çeşit ürünlerimizi kredi kartına taksit avantajları ile satıyoruz. Çizgimizi bozmadan aynı yolda ticaret yapmaya çalışacağız. Bize bu fırsatı sunan Çerkeş vuslat habere ve Çerkeş halkına ve Karabük Safranbolu halkına gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim.”

mehmet yankaş yankaş yapı grup yankaş inşaat yapı market
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...