Advert
Advert

ÖĞRENCİLERİN YÜZÜ HASAN PAŞA İLE GÜLDÜ

ÖĞRENCİLERİN YÜZÜ HASAN PAŞA İLE GÜLDÜ
Advert

ÖĞRENCİLERİN YÜZÜ HASAN PAŞA İLE GÜLDÜ

Atatürk İlköğretim Okulu bahçesine sıcak asfalt atılması ile okul bahçesi toz ve topraktan kurtuldu. Öğretmen ve öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

 

Çerkeş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü porno izle ekiplerince sabah saatlerinde başlayan Atatürk İlköğretim Okulu bahçesi sıcak asfalt çalışması akşam saatlerinde tamamlandı. Okul Bahçesinde yapılan çalışmayı yerinde incelemeye gelen Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’yı öğrenciler sevinçle karşıladı. Teneffüs zili ile okul bahçesine çıkan ve sıcak asfaltın üzerinde oyunlar oynayan öğrenciler Başkan amcalarına sarılarak teşekkür etti.

Okul Bahçesine sıcak asfalt atan, öğrencilerin ayağını toz, toprak ve çamurdan kurtararak şahsa değil halka hizmet eden Belediye Başkanımız Hasan Sopacı yapmış olduğu açıklamada “ geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu görmek bana ve ekibime yeter. 19 Mayıs Lisesi ve Namık Kemal İlköğretim Okulu alt yolu, Atatürk İlköğretim Okulu ve Çerkeş Anaokulu etrafı na sıcak asfalt atarak okullar bölgemizin ulaşımına rahat bir nefes aldırdık. Bizden yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Değerli hemşerimiz Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk Çetin Beye ve ekibine, Sayın Kaymakamımız Cengiz Ünsal Beye ve Belediye Personelime teşekkür ediyorum.” dedi. 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018