Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SİTE YÖNETİCİSİ SENOL SERTTAŞI'NDAN MUHTEŞEM PROJE

SİTE YÖNETİCİSİ SENOL SERTTAŞI'NDAN MUHTEŞEM PROJE

Çankırı’nın  en çok yatırım yapılan ve en hızlı gelişen sanayi bölgelerinden biri olan Çerkeş 'de yıllar önce  inşa edilmiş olan Çerkeş Karalar mahalesindeki   Doğan kent sitesi , site başkanı Şenol Serttaşı tarafından çevre düzenlemesi yaptırılarak, modern , yeşillikler içinde ,çam ağaçları kamelyalar  havuzu  ve  çocukların oyun parkı ile artık  keyifli bir hayatın  DOGANKENT sakinlerine  ayrıcalıklarını sunuyor  olacak .

 Senol Serttaşı site sakinlerinden onay alan  şimdilerde ise herkesin konuştuğu  muhteşem  proje sini hazırlatan , ve bizlere de örnek olacak olan projesi ni tüm Çerkeş liler gibi merakla bekliyoruz.

 Projesinde herkesin yaşamdan daha çok keyif alması için  çocuk oyun alanlarından spor  yürüşleri ,piknik ve çay toplantıları için kamelyalar ,her sitenin önüne araç park alanı ,havuzları çam ağaçları ve çimenler araşında çiçekler ile bezenmiş projede   her detayını düşünülmüş.  

Şenol Şettaşı  gazetemize yaptığı açıklamada “ bakın Çerkeş inşaat halinde her yerde çalışma var bunun  bir amacı  var Çerkeş’i  güzel estetik ve yaşanılabilir bir yer yapmak bu çalışmalı için belediye başkanımız Hasan Sopacı’ya teşekkür ederim . Ama yönetici olarak her şeyi başkandan bekleyemeyiz ben de başkanımız Çerkeş’i güzelleştirirken kendi  sitemiz neden güzeleştirmeyelim diye düşündüm ve  bu projeyi hayata geçirmeye karar verdim .

Bana destek olan DOGANKENT sakinlerine ve Çerkeş vuslat habere teşekkür ederim.” Dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ÇERKEŞ YALVARIYOR
ÇERKEŞ YALVARIYOR "NATAHOLDING BENİ ÖLDÜRME"
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK