Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BİZ BOL ÇEŞİT VE KALİTEYİ UCUZA HALKIMIZA SUNARIZ,

BİZ BOL ÇEŞİT VE KALİTEYİ UCUZA HALKIMIZA SUNARIZ,
Advert

 SENELERDİR yatırımlardan  geri kalmış olan  Çerkeş’in  geçtiği bu zor süreç nihayet sona erdi. şimdi  birlik, beraberlik içinde ÇERKEŞ’İMİZİN  yatırımın en ihtiyaç duyulduğu dönemin bu dönem olduğunu belirten, Oguzhan yapı market  Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Benzek  İLÇEMİZDE OLUMLU GELİŞMELER OLUYOR.

ilçemizde ki tüm yatırımcılardan yatırımlarının devamı etmesi gerektiğinin bunun bölge halkının kalkınmasında  büyük rol oynayacağını belirtti.

Yatırım yapan tüm firmaların her zaman yanında olduğunu  kalite ve çeşit olarak  Ankara İstanbul Fiyatına ürün satacağını belirten Benzek  Çerkeş halkına 20 yıldır  hizmet verdiğini , Çerkeş halkından da 20 yıldır  yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Bunun için Oğuzhan yapı market olarak tüm bölge halkına teşekkür ederim, dedi.

Bahçe, İnşaat, Seramik, Banyo, Mutfak, , Boya, Elektrik-Aydınlatma, tarım araçları  gibi 3000 çeşit fazla  geniş ürün yelpazesine sahip olan Oğuzhan yapı market

  fabrika fiyatı satış yaptığını ve sadece Çerkeş’in değil tüm bölgenin en cazip fiyat ile satış yapan,  halkın’ın faydalanabilmesi için daima taksitli ve hesaplı satışların ömür boyu süreceğini söyledi.

OĞUZHAN TİCARET oğuzhan yapı inşaat eyüp benzek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
bu nasıl sevgi ah     2016-11-02 sayın Benzek çerkeşin gelişmesini güzelleşmesini çok istiyorsanız önce dükkanın önündeki kaldırımı yol ortasına kadar işgal etmeye bir son vermelisiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...