Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÖRNEK MUHTAR FİKRET KATIRCIOĞLU

ÖRNEK MUHTAR FİKRET KATIRCIOĞLU
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

 

 Yeniköy’ün muhtarı Fikret KATIRCIOĞLU’NIN 52 köy muhtarı arasında aktif çalışmasının yanı sıra aykırı hizmetleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken bir yapısı ile dikkat çekerken eşine az rastlanır bir hizmete imza attı. Fikret Katırcıoğlu muhtarlık maaşına köyü ihtiyaçları için kredi çekip ödeyen daha devletin maaşına eli değmemiş bir hizmet adamı. Takdir edilecek bir çalışması köyünün ve çerkeşin taktirini kazandı. Ve FİKRET KATIRCIOĞLU çalışmalarını Çerkeş vuslat habere anlattı.


Çerkeş’e 15 kilometre  mesafede bulunan Yeniköy 3 mahalleden oluşuyor.

 Kurtçimeni Yeniköy ve Aşağı mahalle Yeniköy’ün muhtarı Fikret Katırcıoğlu, köyüne hizmet için yapmadığı çalışma hemen hemen kalmadı.

 Köyüne devlet hizmeti getirebilmek için Çerkeş Kaymakamlığı, Çankırı Valiliği, Çankırı İl Özel İdare, DSİ, yerel siyasetçiler arasında adeta mekik dokuyan Fikret Katırcıoğlu, geçtiğimiz aylarda imam lojman Köyüne yaptırıp köyüne imam gelmesi için tüm imkânları Çerkeş müftülüğüne sundu.

 Yaptığı hizmetleri arasında kendinden önceki dönemde kullanılmaz haldeki su şebekesini yenileyip yediden kullanılır hale getirdi.

Ayrıca Yeniköy ve kurtçimeni’ne 2 adet cami ve cami altlarına köy konağı yaptırarak büyük bir başarıya imza attı.

Çerkeş vuslat habere köyü için Çalışmayı sevdiğini söyleyen Yeni köy muhtarı Fikret katırcı oğlu  ”Ben köyüme yaptığım hizmetlerle şan şöhret peşinde asla olmadım. Çalışmalarımı köylülerimiz halk takdir etsin. Kendimin yapabileceğimi inandığım çalışmaları elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.

Elektrik direkleri değişip dört adet trafo konuldu elektrik kesintisi en az olan köyüz.

Bir taksinin bile zor geçtiği patika yollarımız şimdi asfalt oldu iki köyün arasındaki yol şuanda mükemmel.

Hatta meradaki otlaklardaki çeşmeleri bile onararak suyu akar hale getirdik.

 Ama sanmasınlar ki hizmet bu kadar olur hizmetlerim devam edecek.”

Yapacağı hizmetler arasında yapılacak olan çocuk parkı projesini onaylatan bu sene bitmesi için söz alan ayrıca 3 mahallenin kilit parkesini yaptırmayı hedefleyen Katırcıoğlu’nu şehitlerimiz içinde  bir çeşme çalışmasını başlatmış durumda.

Katırcıoğlu sözlerine “ Bana bu konuda yardımcı olan değerli vekilimiz Hüseyin Filiz’e kaymakamımız CENGİZ Ünsal beye, AK Parti il genel meclisi üyemiz AHMET Ünaldı’ beye Ak parti ilçe başkanı Recep GÜNEY beye özel il idarede çalışan Halil Tosyalıoğlu’na ve Ayvaz Çal’a özel il idare personeline  ve çalışmalarda bana destek olan köy halkımıza teşekkürü ederim. Ayrıca yedi yirmi dört  her an  arayabildiğimiz  bir an bile bizi yalnız bırakmayan başımız sıkıştığında yardımlarını esirgemeyen Çerkeş yaptığı hizmetler ile bize önderlik yapan ÇERKEŞ belediye başkanımız Hasan PAŞA çok teşekkür ederim.

 

ÖRNEK MUHTAR FİKRET KATIRCIOĞLU çerkeş yeniköy çerkeş kurtçimeni yeni köy muhtarı fikret katırcıoğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...