Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'DE ÇAMURLU YOLLAR TARİH OLUYOR

ÇERKEŞ'DE ÇAMURLU  YOLLAR TARİH OLUYOR
Advert

20 yıllık hasret ve çamurlu yollar tarih oluyor. Çerkeş şu anda her yolu, her  caddesi de bir çalışma var, konu ile ilgili Belediye Başkanımız  Hasan PAŞA sosyal medya üzerinden çalışmaları yorumladı. yorumunda “ İlçemizin hemen hemen her cadde ve sokağında bir çalışma var

.

Doğalgaz çalışması, elektrik hattının yer altına alınması çalışması, mevcut asbest boruları kaldırıp Ilıca su ana hattının yeniden döşenmesi, taş parke uygulaması gibi alt yapı çalışmaları derken ,,,SICAK ASFALT ,,,çalışması da devam ediyor.

Çayboyu Caddesinde sıcak asfalt çalışmasının ilk katı tamamlanırken İnönü Caddesi, Abdulkadir Aydemir Caddesi ve Hanarkası Sokak’ da, kendi personelimiz ve kendi araçlarımız ile gece gündüz çalışarak, cadde ve sokaklarımızda bulunan bozuk ,kilitli parkeyi kaldırıp vatandaşımızın refahı için sıcak asfalt'la kaplamaya hazırlanıyoruz.” dedi.

Çerkeş İlçesinin sonunda sıcak asfaltla buluştu. Uzun yıllardır sıra dükkanlarının gecis bölümlerin de bu birikintileri ve kirli bir görünüm mevcuttu. Yeni Atılan sıcak asfalt ile bir tamamen sıra dükkanları geçişleri toparlanmış oldu. Atılan sıcak asfalt, çevre esnaflar tarafın dan  ve  Halk  tarafından ayağımız çamurdan  arabalarımız da çukurlardan kurtulacak diye memnuniyetle karşılanmasının yanında geç kalınmış bir faliyet olarak değerlendirildi. Bu konuda belediye başkanına teşekkür edildi.20 yıldır yapılmayanları yapan başkan ise çalışmalardan oldukça memnun .

ÇERKEŞ'DE ÇAMURLU YOLLAR TARİH OLUYOR HASAN PAŞA çerkeş belediye başkanı hasan sopacı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...