Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇANKIRI ÖZEL KARATEKİN HASTANESİ ÇERKEŞ İLÇESİ ZİYARETİ

 ÇANKIRI ÖZEL KARATEKİN HASTANESİ ÇERKEŞ İLÇESİ ZİYARETİ
Advert

 

ÇANKIRI ÖZEL KARATEKİN HASTANESİ

PİR-İ SANİ SEYYİD MUSTAFA ÇERKEŞİ ZİYARET İLE BAŞLADI..

YERİNDE ANKET ÇALIŞMALARI ÇERKEŞ İLÇESİNDE DEVAM EDİYOR..

İnsan Kaynakları & Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Potukoğlu koordinesinde ekip ziyaretlere Çerkeş İlçesinde devam ediyor.

Ziyarete Pir-İ Sani Seyyid Mustafa Çerkeşi ziyaret ile başlandı. İlçe Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Kamu Kurumları, Pazar yeri,  kıraathaneler ve esnaflar gezilerek sohbet edildi ve yenilen alt yapı çalışmaları hakkında bilgilendirme çalışmaları yapıldı.

19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesi ile Çerkeş İlçesi  Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen programa katılım sağlayarak Mahalle ve Köy Muhtarları ile görüşme ve bilgilendirme yapıldı.

  İlçede bulunan STK’lar ve Çerkeş Devlet Hastanesi, Aile Sağlığı Merkezi hekimler ve çalışanları  ziyaret edilerek gerekli bilgilendirmelerde bulunuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
yoruma EK;     2016-10-24 Alttaki yoruma ilave edilecek tek husus var:...sadece güldürücü değil aynı zamanda da DÜŞÜNDÜRÜCÜ.
Yok ya???     2016-10-21 Kusura bakmayın.İnandırıcı değil.sadece güldürücü.Ne bu yani şimdi? reklam deyin ne yaparsanız yapın.özel hastane çankırıdan kalk gel,yok stk temsilcileri yok piri sani haz.leri ziyareti yok belediye başkanı ziyareti.yok mahalle muhtarları ziyareti.Daha yokmuydu ya.ne bu ya. Adam gibi reklama geldik deyin ve reklamınız yapın.nasıl olsa sağlık sektöründen devlet çekiliyor zaten.olay bu sağlık ciddi iş ama hiç bu kadar reklama bulaşmamıştı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...