Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ ŞANTİYE GİBİ

ÇERKEŞ ŞANTİYE GİBİ
Advert

İlçemiz hem Belediye çalışmaları hem de devlet yatırımları sürüyor. Geçtiğimiz dönem de devlet yatırımlarından nasiplenemeyen belediyemiz hasan paşa önderliğinde adeta bostana döndü.

Çerkeş Belediye Başkanı hasan Paşa’nın önem verdiği alt yapı ve modern üst yapı çalışmalarının ilçenin birçok noktasında devam ettiği gözlemledik.

Başkan hasan paşa ’ın vatandaşın rahatı için yol ve kaldırım çalışmalarına dönük çalışmalara da önem verdiği dile getiriliyor , onun içinde ekip ile bir an olsun çalışmaların başından ayrılmıyor. .Biliyorum çarşıda yollarda yürünmez hale geldi, her gün sular kesile biliyor.bu sorunlar kazı çalışmaları sırasında çıkan aksaklıklardan kaynalanıyor bu çalışmalar bittiğinden her şey çok güzel olacak.

ÇERKEŞ DE Elektrik kablolarının yer altına alınması bir yandan doğal gaz çalışması kapsamında çarşı içi kazılar yapılması. İşinde ilerlemesinde engel olanyağışlı hava nedeniyle hummalı bir çalışmaya başlandı. Başkan bu çalışmaları bizzat başında durup kontrol etmesinde halk tarafından takdirle karşılandı. Yüklenici firma tarafından sürdürülen çalışmalarda yolların kazı çalışmaları gerçekleştirilirken, İlçeyi bir yıldan bu yana adeta şantiye alanına çeviren Başkan Hasan Paşa, yaptığı köklü değişimler ile ilçenin önemli sorunlarına çözüm bulurken, modernize çalışmaları ile de ilçenin çehresini değiştiriyor olması . Çerkeş artık yatırımcıların Çankırı’nın cazibe merkezi olacak, konumuna getirdi.

işte saat 22:00 de başkanın yanında dosları var ve çerkeş vuslat haberin mikrofonlarını geri çevirmediler

.

 

hasan paşa faruk taşkın
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...