Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BOZOĞLU KÖYÜ ABİSİNİ KAYBETTİ

BOZOĞLU KÖYÜ ABİSİNİ KAYBETTİ
Advert

Bozoğlu köyünün yetiştirdiği bürokratlardan  Bozoğlu köyünün değerli abisi KAMİL YALÇINI Kaybettik.1955 Bozoğlu köyü dogumlu  Kamil Yalçın Ankara’da milli eğitim BAKANLIĞI DEVLET KİTAPLARI müdür yardımcılığı sırasında VE ÇALIŞTIĞI SÜRE İÇERSİNDE SAYISIZ İNSANA  iş imkanı vermiş insanına sahip çıkmıştır.Bozoğlu ve Çerkeş halkına sahip çıkan , kişilerin akıl danıştığı çok değerli bir insandı. Ayrıca Bozoğlu köyü derneğini kurdu derneğin büyümesi ve dernek faaliyetlerinde aktif çalıştı. maddi manevi bir çok hizmetleri oldu. Cami yenilenmesi sırasında cami yapımının Ankara da  bulunan Bozoğlu derneğimize parasal olarak en büyük desteği bir dükkan kazandırarak sağlamıştır. Bitirilmesinde rahmetli muhtarımız Sadık bey ile katkıları çok fazla olmuştur.Mekanı cennet olsun. ""CENAZE SALI GÜNÜNE BOZOĞLU KÖYÜNDE ÖGLE NAMAZINA MÜTAKİP KILINACAK""

irtibat tel :oğlu Onur yalcın 0536 518 14 16

BOZOĞLU KÖYÜ DERNEK BAŞKANI ŞENEL YALÇIN  BİR BAŞSAĞLIĞI MESAJI BİLDİRDİ. KÖYÜMÜZE SAYISIZ KATKISI OLAN MERHUM KAMİL YALÇINA  ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA SABIRLAR  DİLİYORUM.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Urcan Özmen     0000-00-00 Tüm Bozoğlu köyüne ve yakinlarina başsağlıgı diliyorum. Bozoğluna sıralanamayacak kadar emegi dokundu Allah mekanını cennet eylesin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...