Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Valimiz Mesut Köse Çerkeş'i ziyareti

 Valimiz Mesut Köse Çerkeş'i ziyareti
Advert

Sayın Valimiz Mesut Köse’yi Hükümet Konağı önünde İlçe Kaymakamımız Cengiz Ünsal, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanımız Ramazan Yarım, Ak Parti İlçe Başkanımız Recep Güney, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri,ilçemiz daire amirleri ve muhtarlar karşılayarak hoş geldiniz dediler.

Kaymakamlık Makamında Sayın Kaymakamımız Cengiz Ünsal tarafından Sayın Valimize ilçemizin genel tanıtımı ve yapılan çalışmalar hakkında brifing verildi. Mülkiyeti Belediyemize ait ışıklar konağı valimize gezdirilerek konağın restoresi hususunda destek istenildi.

Çankırı Valimiz Sayın Mesut Köse ilçemiz şehitlerinden Durmuş Katırcıoğlu’nun ailesini de evinde ziyaret etti. Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar ile aziz şehidimiz bir kez daha anıldı.

Belediye Hizmet Binası önünde Sayın Valimiz Mesut Köse’yi Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri ve Belediyemiz çalışanları karşıladı. Başkanımız Hasan Sopacı tarafından belediyemizin çalışmaları aktarıldı. Belediye toplantı salonunda ilçemizin acil ihtiyaçları, yapılması gerekenler ve projeler ile ilgili de Sayın Valimiz Mesut Köse’ye başkanımız tarafından sunum eşliğinde bir brifing verildi.

Belediye ziyaretinin ardından IV. Murat Hamamı gezilerek yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi. Yenikent Mahallesinde bulunan ve Belediyemiz tarafından park yapılmak istenilen Meteoroloji Müdürlüğüne ait alan gezildi. Bölgenin en büyük modern mezbahası Valimiz Mesut Köse’den tam not aldı.

Sayın Valimiz Mesut Köse İlçe Kaymakamımız Cengiz Ünsal’a, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’ya ve Saçak Belediye Başkanımız Ramazan Yarım’a yapılan güzel çalışmalar için teşekkür ederek saat 19:00’da ilçemizden ayrıldı.   

Valimiz Mesut Köse Çerkeş'i ziyareti çerkeş kaymakamı cengiz ünsal çerkeş belediye başkanı hasan sopacı çerkeş haberleri çerkeş vuslathaber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...