Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Türkiye'de tasarım ve yapısıyla bir ilk olan baymak orange store Çerkeş'de açıldı

Türkiye'de tasarım ve yapısıyla bir ilk olan baymak orange store Çerkeş'de açıldı
Advert

TÜRKİYE'DE TASARIM VE YAPISIYLA BİR İLK OLAN BAYMAK ORANGE STORE ÇERKEŞ'DE AÇILDI

 

Orhan dengiz 2.baymak Mağazasını açan Baymak'ın satış kordinatörü "Umutsuzluğa düşüp geri çekilmek yok, yatırımlara son hız devam" mesajı verdi. Baymak'ın hedefi yıl sonuna kadar 4 milyon TL yatırımla Türkiye genelinde 100 Orange Store'a ulaşmak.

Isıtma soğutma sektöründeki mağazacılık anlayışına yeni bir soluk kazandıran Baymak, Orange Store ile Türkiye genelinde hızla yayılmaya devam ediyor. Orhan dengiz ile istanbuldan sonra Çerkeş ‘e Orange Store mağazasının açılışını gerçekleştiren Baymak için yıl sonunda  tüm Çerkeş halkını ucuz bi okadarda kaliteli ürünler sunması nedeniyle çerkeş’in %90 baymaklı yapmak.

 

Sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürün gamı ile tüketicilere kaliteli ürün ve hizmet sunan Orange Store'lar, bayilere 12 ay satış yapabilme imkânı sunarken satın alma ve taahhüt avantajlarında da kolaylık sağlıyor.

Büyümenin yüzde %5'i Orange Store'lardan

Sunulan hizmeti 4 ana unsur altında bir araya getiren Orange Store'lar; modern mağaza tasarımı ve ürün teşhiri, eğitimli montaj ve uygulama ekipleri, tüketicilere gerekli teknik bilgiyi sağlayan makine mühendisleri ve sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürün gamıyla şu ile hizmet veriyor.

Açılış çerkeş’ın bek alışık olmadığı bir tarzda caz müziği ile başladı.açışı yapan Çerkeş belediye başkanı HASAN PAŞA “ Çerkeş’imize böyle güzide bir iş yeri açtığı için orhan beye teşekkür ederim. Artık tezekden kurtulduk doğal gaz ile Çerkeş buluşuyor “ dedi.

Orhan dengiz ise “doğalgazı çerkeşe gelmesinde emeği olan Çerkeş belediye başkanı Hasan Sopacı'ya ve değerli vekilim Hüseyin Filize teşekkür ederim “dedi

hasan sopacı orhan dengiz baymak orange store Çerkeş'de açıldı baymak orange store
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...