Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'İN GENÇLERİ TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLUYOR

ÇERKEŞ'İN GENÇLERİ TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLUYOR
Advert

Çerkeş modifiye klüp topluluğu Çerkeş’te ilk kimseyi rahatsız etmeden yaz aylarında organizasyon yapıyor. Gençlerin alkol kumar ve uyuşturucudan uzak tutan onların geniş bir topluluk olarak çevreyi kirletmeden yaptıkları bu organizasyon değil Çankırı’da Türkiye'ye örnek olacak, bir kulüp olmuş durumda.

Çerkeş Motifliye Kulüp’ün kimseye rahatsızlık vermeden gençlerin stres atıp eğlenme ve kaynaşma amaçlı bol adrenali bir spor. Çerkeş Motifliye Kulüp’ün öncülüğünü Âdem Kaynar ve Niyazi Pınarcı yapıyoruz.

Facebook'taki sayfamızda da Çankırı Karabük ve Ankara olmak üzere yaklaşık 400 üyemiz var. Senede belirli günlerde toplanıp mangal, semaver eşliğinde kaynaşıp eğlenen gençler burada drift gösterileri yapan gençler,.

Yakında tüm Çankırı’ya davet edip bir gösteri yapmayı planlayan Çerkeş Motifliye kulüp hızla büyümeye devam ediyor. Toplanacak ve arabalarımızı sergileyecek alanımız olmadığı için maalesef Organize Sanayi Bölgesinde toplanan kulüp üyeleri. Çerkeş vuslat habere “ Amacımız kimseye rahatsızlık vermemek ve kimseyi tehlikeye atmadan gösteri yapmak ”dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...