Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SAADET PARTİSİNİ BİTİRMEK İÇİN DARBE ÜSTÜNE DARBE

SP Heyetinin HDP’ye Bayram Ziyareti ŞEFKAT İCABI MI, ŞEYTANİ AMAÇLI MI?

SAADET PARTİSİNİ BİTİRMEK İÇİN DARBE  ÜSTÜNE DARBE
Advert

GENEL BAŞKAN GİDER AYAK  HIZLA YÜKSELİŞE GECEN PARTİNİN OYLARINI BİTİRMEK İÇİN ADETA HAİN GİBİ ÇALIŞIYOR BİNLERCE ŞEHİTİMİZİN KEMİKLERİNİ SIZLATTI 

HDP’nin Bayramlaşma Programında 3 Parti Vardı

HDP'nin Kuban Bayramı'nın üçüncü günü gerçekleştireceği bayramlaşma programına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Demokratik Sol Parti (DSP) ve Saadet Partisi (SP) katılmışlardı. HDP'nin siyasi partilerle bayramlaşma programı, bayramın üçüncü günü olan 14 Eylül Çarşamba günü yapılmıştı. 

“Erbakan’ı öldürmek ve gömmek yeterli değildir; Onun üstüne çok kalın bir beton dökmek gerekir!” diyen Siyonist iblisler bu sözleriyle “Milli Görüş zihniyetini tamamen yok etmek ve kalan bir avuç sadık dava gönüllerinin ümit ve heyecanlarını bitirmek” istediklerini açığa vurmuşlardı. Şimdi SP kurmaylarının; aynı şeytani amaca hizmet eden kararlarıyla ve camiamızın sürekli kafasını karıştıran, huzurunu kaçıran ve çalışma azmini köreltip karartan duyarsız ve tutarsız yaklaşımlarıyla, Siyonist odakların karanlık hesapları arasındaki bu yakınlık ve yatkınlık, nasıl yorumlanacaktı? Çünkü bunlar tesadüfen ve safiyetle değil, taammüden (kasten-bilinçle) ve ama sinsice ve tedricen yapılan talan ve tahribatlardı. Ey Hak davanın sadık yolcuları, sevabınız ve şerefiniz kadar, mesuliyetiniz de ağırdır; ya bu tahribatçı yaklaşımları ve sorumlularını Allah için uyarırsınız, veya suç ortağı olarak birlikte yargılanır ve yanarsınız!..

 

İz’anı ve vicdanı olan herkes Allah için söylesindi; bizzat İmralı’ya gidip baş katil ve kâfir Öcalan’ı ziyaret etmekle ve hele böyle bir süreçte HDP’yi ziyaret arasında ne fark vardı? Yoksa Oğuzhan Asiltürk ve yoldaşları %1’lere düşürdükleri SP’nin kökünü kurutmak ve elde kalan bir avuç sadık ve sağlam Milli Görüşçüyü de kızdırıp dağıtarak AKP’nin tuzağına atmak için mi bu utanç verici ziyareti planlamıştı? Allah aşkına bu acı ve alçaltıcı girişimi haklı çıkarmak ve hayırlara yormak için hangi mazeret ve hikmetleri uyduracaklardı?

http://www.necmettinerbakan.net/

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...