Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇANKIRI BASININ ÖNCÜSÜ ÇERKEŞ VUSLAT HABERDEN YENİLİK WHATSAPP HABER İHBAR HATTI

ÇANKIRI BASININ ÖNCÜSÜ ÇERKEŞ VUSLAT HABERDEN YENİLİK WHATSAPP HABER İHBAR HATTI
Advert

Özgür ve tarafsız haberciliğiyle 11 yıldır ses getiren      www.cerkesvuslathaber.com “Whatsapp İhbar Hattıkurarak isminde de olduğu gibi Çankırı ve Çerkeş haberlerini gurbetçilerimiz ile ve çankırı Çerkeş halkı ile (kavuşma)  vuslatı  olmaya devam ediyor.

Çankırı ve Çerkeş de halkımız, hizmet yerlerinde veya toplum içerisinde yaşadıkları sıkıntılara sessiz kalıyor ve şikâyet etme haklarını kullanmaya çekiniyorlar. Bazı duyarlı vatandaşlarımız Gazetelere şikâyette bulunsa da çoğu kişi uğraşmak istemediği veya zamanı olmadığı için şikâyetlerini hiçbir yere aktaramıyordu. örneğin bir mekanda pet şişeye doldurulmuş birayı saat 12 de mı satıyor ,çek videonu gönder

Bunun için yapılması gereken tek şey, Haber olabileceği düşünülen içeriğin “wwwçerkeşvuslathaber.com” sitesine ait “0551 205 56” numaralı “WhatsApp Haber İhbar Hattına” iletilmesi yeterli. Ulaştırılan ihbar, fotoğraf ya da görüntü kısa sürede değerlendirip,değerlendirme sonrasında haber niteliği bulunan içeriklerwww.cerkesvuslathaber.com haber sitemizde yayınlanacaktır.

Sizde toplumun duyarlı vatandaşı olun, Sizin gönderdiğiniz haberler gündeme gelsin.

Whatsapp İhbar Hattı: 0551 205 56 18 ( Telefon rehberinize kaydetmeyi unutmayın.!) 

çerkeş vuslat haber whatsapp haber ihbar hattı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018