Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

120 GENÇ GİRİŞİMCİYİ ÇERKEŞ BEKLİYOR

120 GENÇ GİRİŞİMCİYİ ÇERKEŞ BEKLİYOR
Advert

120 GENÇ GİRİŞİMCİYİ ÇERKEŞ BEKLİYOR

Çerkeş esnaf sanatkarlar ve şöförler odası ile kredi kopparatifin düzenlediği ve KOSGEB'le birlikte imzaladığı protokol kapsamında düzenlenen girişimci kursunu tamamlayan kursiyerlere, sertifikaları verildi. Sertifika törenine  Kursun düzenlemesini sağlayan  Hüseyin ERDOĞAN ve Faruk TAŞKIN  Çerkeş  Belediye Başkanı  Hasan SOPACI ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerler katıldı. 

Hüseyin ERDOĞAN kredi koopatifi olarak dürüst ticaret yapmak isteyen herkesi buluşturan büyük bir aile olduklarını belirterek, "Girişimcilik ruhu taşıyan kişilere bizim de katkımız olsun düşüncesiyle bu kursu hayata geçirdik.

Hüseyin ERDOĞAN ve Faruk TAŞKIN   Belediye başkanımız Hasan Sopacıdan girişimcilerin önünün açılması ve onları iş hayatına kazandırmak için 40 adet büyük dükkan talep etti.

Esnaf odası başkanı Faruk TAŞKIN ise Azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden dürüst, dinamik ve çalışkan, girişimci, geleceğe açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan ülkemizi ve şehrimizi marka haline getirecek işadamları kuşağını oluşturmak ve geleceğin patronlarını maddi ve manevi olarak desteklemek için elimizi taşın altına sokmaktan vazgeçmeyeceğiz" dedi. 

Bilindiği üzere 2013YILINDA  60 kişiye 2016 YILINDA İSE  120 TOPLAMDA 180 KİŞİYE  sertifikaları verildi.

 

faruk taşkın hüseyin erdogan çerkeş esnaf sanatkar odası çerkeş esnaf kredi kooparatifi çerkeş belediye başkanı hasan sopacı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...