Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇANKIRI MHP DEN ALÇAK SALDIRIYA İLK AÇIKLAMA

ÇANKIRI MHP DEN ALÇAK SALDIRIYA İLK AÇIKLAMA
Advert

İl Başkanı Hidayet Çelik ve Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba imzasıyla yayınlanan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 

"Geçtiğimiz günlerde Partililerimize yönelik Çankırı'da meydana  gelen müessif olaydan dolayı teşkilat yöneticileri olarak ziyadesiyle üzgünüz. Bu menfur olayın partimizle uzaktan yakından ilişkisi yoktur.

 

Olayın kimler tarafından gerçekleştirildiğini bilmiyoruz  hadiseyi araştırmak ve öğrenmek üzere  eski milletvekilimiz Ahmet Bukan ile parti  genel merkezimizi ve genel merkez teşkilat başkanını ziyaret ettiğimizde onlarında olaydan haberdar olmadıklarını öğrendik. Bu müessif olayın asıl ve gerçek sebebinin ne olduğunu  yönetim olarak araştırdığımızı özellikle belirtmek istiyoruz.

 

Türkiye'nin milli birlik ve kardeşliğe en fazla ihtiyacının olduğu bu günlerde camiamız mensuplarının; birbirlerine karşı olması gereken saygınlığına halel getirmekten, mesnetsiz iddialarla birbirimizi zan altında bırakmaktan mensuplarımızı ve partimizi yıpratacak şekilde, içeride tefrike, ayrışmaya, fitne ve fesada meydan vermekten sakınmalarını özellikle istirham ediyoruz.Birlik ve beraberliğimiz adına bütün arkadaşlarımızı her konuda  konuşma ve yorumlarında daha dikkatli yapıcı, birleştirici, suizandan uzak bütünleştirici ülküdaşlık hukukumuzu kuvvetlendirici söz ve davranışlarda bulunmaya davet ediyoruz.

 

Bu hususun zaruret ve önemine dikkat çekerken durumun hassasiyetini siz değerli basınımız arayıcılığıyla kamu oyuna ve partililerimize saygıyla duyuruyoruz.

 

Yaşanan üzüntülerin ''Kol kırılır yen içinde kalır'' düsturu ile sükunet ve sağduyu kapsamında başka yeni yanlışlıklara meydan vermeden camiamız içinde telafi edileceğine inanıyor, hepinize ve partimizin mensuplarına sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz."

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...