Advert
Advert

ALİÖZÜ KÖYÜ ALT GEÇİDİ ALİÖZÜ KÖYÜNE KAPALI !

ALİÖZÜ KÖYÜ ALT GEÇİDİ ALİÖZÜ KÖYÜNE KAPALI !
Advert


ALİÖZÜ KÖYÜ ALT GEÇİDİ ALİÖZÜ KÖYÜNE KAPALI !

İKİ YIL KADAR ÖNCE D-100  KARAYOLU ÜZERİNDE ALİÖZÜ KÖYÜ HALKI YOL KAPATMA EYLEMİ YAPMIŞLARDI. AMAÇLARI BİR ÇOK KAZA OLAN KONTROLSÜZ KAVŞAKTAN KURTULUP DAHA GÜVENLİ OLAN ALT GEÇİT YAPILMASINI SAĞLAMAKTI.

İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANININ DUYARLI DAVRANIŞI SONUCU BURAYA BİR ALT GEÇİT YAPILMASI UYGUN BULUNUP HIZLA İHALESİ YAPILDI. ALT GEÇİT YAPILDI VE HİZMETE AÇILDI. ALİÖZÜ KÖYLÜLERİ SEVİNDİ. KOCAMAN BİR LEVHA YAPTIRIP YOL KENARINA DİKTİLER.
ÇERKEŞ BELEDİYE BAŞKANI'NIN İFTAR DAVETİ NEDENİYLE ÇERKEŞ DERNEKLER FEDERASYONU YÖNETİMİ OLARAK ÇERKEŞ'E GİTTİK. BU VESİLE İLE ALT GEÇİTİ GÖRMEK İSTEDİK.
ALT GEÇİTİN OLDUĞU MEVKİİNE GİTTİK. O DA NE? YOLDA BİR TUHAFLIK VAR. YOLA DİKİLEN TABELALAR ALİÖZÜ KÖYÜNE GİDİŞİ KAPATMIŞ. PEKİ NE OLACAK? ALİÖZÜ KÖYÜNE GİTMEK İSTEYEN SÜRÜCÜLER ''GİRİLMEZ'' LEVHALARINI GÖRMEZDEN GELEREK TERS YÖNDE İLERLEYECEKLER.

KISACASI TRAFİK CANAVARI OLACAKLAR. BU NASIL OLUR? ÜLKEMİZDE OLUYOR MALESEF. KONTROLSÜZ KAVŞAKTAN ŞİKAYET EDİP EYLEM YAPAN KÖYLÜLERE ALT GEÇİT YAPIYORUZ AMA YOLU KAPATIYORUZ. GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN.
YOLDAN GEÇEN KÖYLÜLERLE KONUŞTUK. BU HAL NEDİR BÖYLE DİYE SORDUK.
- BİZ DE ANLAM VEREMEDİK DİYE SÖYLENDİLER. BİR KAÇ CAN GİDECEK DİYE KORKUYORUZ DEDİLER. OLAY YERİNİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKİP AYRILDIK.
NE TESADÜFKİ İFTAR YEMEĞİNDE ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ, ÇERKEŞ KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI İLE AYNI MASADA OTURDUK. BUNU FIRSAT BİLİP YETKİLİLERE AKTARDIK. ONLARDA HAYRET ETTİLER.BİR YANLIŞLIK VARDIR DEYİP ÇANKIRI MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN HÜSEYİN FİLİZ KARAYOLARI  BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ARADI. BAYRAMDAN ÖNCE SORUNUN GİDERİLMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ. BÖLGE MÜDÜRÜ KONU İLE İLGİLENECEĞİNİ BELİRTTİ.
ÇERKEŞ DERNEKLER FEDERASYONU OLARAK KONUYU TAKİP EDECEĞİZ. BAYRAMDA AYNI YERE TEKRAR GİDECEĞİZ. BİR DEĞİŞİKLİK GÖREMEZ İSEK İLGİLİ MAKAMLARA SİZLER ADINA ŞİKAYET HAKKIMIZI KULLANACAĞIMIZI BİLDİRİRİZ. ÇERKEŞ KOMUOYUNUN DİKKATİNE SUNARIZ

ÇERKEŞ DERNEKLER FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ADINA

Başkan

ALİÖZÜ KÖYÜ ALT GEÇİDİ ALİÖZÜ KÖYÜNE KAPALI Durali KARAPINAR çankırı haber haber i çaerkeşvusşlAT HABER
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018