Advert
Advert

SOKAK KÖPEKLERİ HALKI TEDİRGİN EDİYOR.

SOKAK KÖPEKLERİ HALKI TEDİRGİN EDİYOR.
Advert

İlçemizin hemen her köşesinde görmeye alıştığımız başıboş sokak köpekleri, geçtiğimiz gün ÇERKEŞ belediyesinin önünde resimlendi ’nde gündüz vaktinde sürü halinde gezerek vatandaşları tedirgin etti.

Sürü halinde geziyorlar

İlçemizin en önemli sorunlarının başında yer alan başıboş sokak köpekleri için, maalesef alınan her önlem yetersiz kalıyor. Hal böyle olunca, başıboş sokak köpekleri, ilçemizde sokak ve caddeleri insanlardan daha özgürce kullanıyor.

 İlçemizin hemen her köşesinde görmeye alıştığımız başıboş sokak köpekleri artık sokaklarda ve parklarda dolaşan milleti tedirgin ediyor. Sürü halinde dolaşan köpekler sayısı 500 yüzü geçti vatandaşları oldukça tedirgin etti. Vatandaşlar köpeklerin hırçın olduklarını bu yüzden de tedirgin olduklarını,  köylerdeki köpekler den gelenlerin oldukça fazla olduğunu kuduz hastalığına karşı önllem alınmasının gerektiğini belirtti. Bunun için sosyal medyada geniş yer buldu.

Hayvan severler gelsinde çerkeşde ki hayvanları sevsin diye espirili ve kızgın yorumlar atıldı 

sokak köpekleri çerkeşde çerkeş haber haberci vuslat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
FAHRİ TABAKÇIOĞLU     2016-05-29 Kısacası köpeklerle yaşamaya devam edelim bir müddet daha.Çünkü Avrupa bizi kıskanmaya devam etmeli..
FAHRİ TABAKÇIOĞLU     2016-05-29 Aşağıdaki yorumcular bir şeyi atlıyorlar sanırım;En tepeden emir gelmedikçe,artık bir şey yapılamayacağını anlayamamışlar.Ülkenin Başbakan ını bile alaşağı edip,yeni bir başbakan ile birbirimize günaydın diyoruz.Köpekleri toplayın talimatını bekliyorlar,artık Yeni Türkiye ye alışalım.
Esnaf     2016-05-24 Namık Kemal Okulunun karşısında Şoktan çıkarken dikkatimi çekti.Veli çocuğuyla okula giremedi.Bir üst kapıya gidiyorlar ,bir alt kapıya .Kadın bağırıp çağırıyor ama kime dert yansın.Saydım tam 15 tane sürü halinde nerde zabıta ,nerde,belediye, nerde emniyet,nerde okul müdürleri.....???? koltuklarınız mı bırakmıyor.
Halk Eğitim     2016-05-24 Kardeşim ,Çerkeş'te ne belediye var,ne zabıta ne emniyet.Bir kişiyi bahane edip bir şey yapmıyorlar.
adem     2016-05-23 belediye bir ekip kursun yada çankırı belediyesinden yardım isteyip köpekleri toplayıp bir barınağa götürebilirler. oy alırken iyiydi şimdi bu olaya bir çare olmalılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018