Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İRFAN DİNÇ"Onlar bizim içimizdeki paralelciler"

genel merkeze ,şuç duyurusu mu ?

İRFAN DİNÇ
Advert

Düzenlediği basın toplantısında kentteki çalışmalarla ilgili çeşitli bilgiler veren Başkan Dinç, Recep Tayyip Erdoğan Parkı'na bir göl projesi hazırladıklarını belirtirken, projeye çalışmalarının tamamlandığını ve gölün yapımına kısa süre içinde başlanacağını anlattı.

 

Maksatlı olarak bazı kişilerin kendileri ile uğraştıklarını ifade eden başkan Dinç, "Bunlar şehrin enerjisini boşa çıkartmak için yapılan beyhude çırpınışlardır. Biz işimize bakıyoruz, niyetimiz halis olunca akıbette hayır oluyor. Geçmişte bizimle uğraşanların sonunun hayırlı olmadığını hep beraber gördük. Biz şehrimizi her alanda süper lige çıkartmak için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

 

- VEKİL, BAŞSAVCIYI ADELET BAKANINA ŞİKAYET ETTİ İDDİASI

 

Bir gazetecinin Ak Partili bir milletvekilinin İrfan Dinç'le ilgili bazı şikayet dosyalarını yürürlüğe koymadığı gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya'yı Adalet Bakanı'na şikayet ettiği yönündeki soruya Başkan Dinç, "Benin bu konuda çok bilgim yok, eğer öyle bir şey varsa gerekli işlemler yapılır. Bizim tek derdimiz hizmet. Ayrıca bahsettiğiniz o vekilin seçimleri kazanabilmesi için ben kendi belediye başkanlığı seçimlerimden daha fazla gayret sarf ettim. Buna hepiniz şahitsiniz. Onlar bizim içimizdeki paralelciler" diye konuştu.

 

Dinç, enerjisini memleket hizmetinde kullandığını ve bu tür işlere vakit ayırmak istemediğini sözlerine ekledi. 

Onlar bizim içimizdeki paralelciler İRFAN DİNÇ irfan dinç çankırı göl projesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aklın yolu     2016-03-28 bu vekil kim ile yola çıktı ise hepsini silmedimi sildi .bizde merak ediyorduk .irfan beyi ne zaman yiyecek diye .sonunda onuda isirdi ama irfan beyde çankırının en önemli siyasetçisi maçın sonuçunu merak ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.