Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ KURBAN BAYRAMI MESAJI

ÇERKEŞ KURBAN BAYRAMI MESAJI

Çerkeş Kaymakamı  CENGİZ ÜNSAL 

Bayramlar, insanlarımız arasında sevinç, coşku ve barış rüzgarlarının yayıldığı,birlik beraberlik ve yardımlaşma duygularının pekiştiği müstesna günlerdendir.

Bayram günlerinde aile,akraba ve dostlarla bayram sevincini paylaşırken muhtaç ve yalnız kardeşlerimiz,şehit ailelerim ve gazilerimiz ile  beraber olarak  bu güzel atmosferi paylaşmalıyız.

Vatandaşların bayramı huzur içinde geçirebilmeleri için gerekli her türlü tedbirler alınmış olup bayram dolayısıyla artacak trafik yoğunluğu nedeniyle halkımızın kurallara daha özen göstermeleri gerektiğini hatırlatarak; bütün mesai arkadaşlarımın ve tüm ÇERKEŞ’li hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlık ,huzur ve mutluluk ile güven içinde bir bayram geçirmelerini diliyor en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Yeni seçilen Çerkeş CHP İlçe Başkanı Erdoğan Çubukçuoğlu ve Çerkeş CHP Kurban Bayramını kutladı:


       Eriştiğimiz Kurban Bayramının hayırlara vesile olmasını dilerim.
       Terör sebebiyle pek çok insanımızın ölmesinden dolayı bu bayram
       hüzünlüyüz. Gelecek bayramları mutlu geçirmek Cenab-ı Hak'tan
       isteğimizdir. Cumhuriyet Halk Partisi bu yolda çalışacaktır.

ÇERDEF  başkanımız Sn. Durali KARAPINAR Kurban bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Karapınar yayınladığı mesajda şunları ifade etti;

" Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ederim. Bayramın başta üyelerimize daha sonra Tüm  ÇERKEŞ  halkına ve İslam alemine barış, huzur ve kardeşliğe vesile olmasını cenab-ı Allah'tan niyaz ederim"

 

Ak Parti ÇERKEŞ  İlçe  Başkanı Hayati KAYA Kurban Bayramı Nedeni ile Bir Mesaj Yayınladı. KAYA Mesajında; 'Birlik ve beraberliğimizin, kardeşliğimizin daha da pekiştiği, sevginin, şefkatin arttığı Kurban Bayramına erişmiş olmanın mutluluğunu milletçe yaşıyoruz.

Günlük hayatın içerisinden sıyrılıp , birlikte küçük büyük herkese iyi dileklerimizle yaklaşmanın, hoşgörünün hakim olduğu bayramlarımızın yaşamımızda apayrı bir yeri vardır. Bu bayramda annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi ve özellikle kimsesizlerimizi, gazilerimizi ve onların yetimlerini asla unutmayalım.

Çocukluğumuzdaki güzel bayramlarımızı şimdinin büyükleri olarak küçüklerimizle yaşamak güzel. Uzak yakın tüm yakınlarımızla bir araya gelip hasbihal edebilmek, onlarla aynı bayram sofrasını paylaşmak, kısaca insan olmanın verdiği hoşgörü ikliminde bir arada daha güzel yarınlara kavuşacağız.Bütün bunları içerisinde barındıran bayramlarımız milli birlik ve beraberliğimizin adeta göstergesidir. Bu duygu ve düşüncelerle ÇERKEŞ SAÇAK VE tüm halkımızın Kurban Bayramını tebrik eder, teşkilatım adına sağlık ve mutluluklar dilerim.

 

Kartopu Eğitim Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Kurban Bayramı Mesajı.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…  Kartopu sizden kurban derilerinizi derneğimize vererek sizler de Çerkeşli öğrencilerin eğitimine katkıda bulunabilirsiniz

 

Çerkeş’li iş adamı ORHAN DENGİZ  KURBAN Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, "Her şeyden önce , mübarek bayramınızı tebrik ediyorum. Ailelerimize, çocuklarımıza, torunlarımıza, büyüklerimize bayram sevinci içinde nice günler temenni ediyorum. Allah KURBAN BAYRAMMIMIZI ve KURBANLARIMIZI hayırlı vesilelere kılsın ve kardeşliğimizi daim eylesin" ifadelerini kullandı.

DENGİZ Başta İlçemizin İlimizin, ve Tüm islam Aleminin kurban bayramını hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan dilerim dedi.

 

 

 Mhp çankırı millet vekili aday adayı Halil İbrahim BECER, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

BECER mesajında bayramların Türk milleti için ayrı bir önem taşıdığını, bu günlerde milli ve manevi duyguların yoğunlaştığını belirtti.

Bayramların dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı günler olduğunu vurgulayan BECER, şunları kaydetti:

Değerli Çerkeş’li  Hemşerilerim;


    Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bayramlar,  Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı,  eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği; yetimlerin ve buruk gönüllerin tamir edildiği; fakir-fukaranın aranıp gözetildiği; muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı; çocukların sevindirildiği; dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği; sevgi, saygı,  hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; müstesna günleri ifade eder.  Bayramlarda, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalıdır. 
Bu duygu ve düşüncelerle büyük, gelişmiş ve kaynaşmış bir ÇERKEŞ  arzusu içerisinde bütün müşterilerimin Çerkeş’li  hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

BOZOGLU ANKARA  Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanımız ŞENEL YALCIN kurban  Bayramı nedeniyle bayram mesajı yayınladı.

Türkan Mesajında, barış ve dostluk kavramlarına yer verdi.  "Değerli Hemşehrilerim Bayramların bizim kültürümüzde önemi büyüktür. "Bir kurban bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu Kurban Bayramı'nda da kurbanlar kesilecek, etler ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmeniz dileğiyle

BİLAL TAŞPINAR Kurban Bayramı sebebiyle mesaj yayınladı.

 

Paylaşmanın arttığı ve küskünlüklerin sona erdiği bayram günleri aynı zamanda manevi zenginliği de beraberinde getirmektedir. Bu güzel gelenekleri geleceğe aktarmanın yanı sıra çalışarak daha güzel yarınlar oluşturma gayreti içerisindeyiz. 

 

Bu vesile ile herkesin Kurban Bayramınızı yürekten kutluyor, huzur, sağlık ve başarı getirmesini temenni ediyorum

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ÇERKEŞ YALVARIYOR
ÇERKEŞ YALVARIYOR "NATAHOLDING BENİ ÖLDÜRME"
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK