Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

HASAN PAŞA BUNLAR ŞEREFSİZ

HASAN PAŞA   BUNLAR ŞEREFSİZ
Advert

AYRICA GAZETEMİZİ ARAYAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BAŞKANLARI, İŞ ADAMLARI VE SİYESETCİLER ORTAK BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

 

 

ÇERKEŞ BELEDİYE BAŞKANI HASAN PAŞA ŞINAK'DA ŞEHİT OLAN ÇANKIRILI M.YAHYA MERTCAN İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI. BUNU YAPAN ŞEREFSİZLERİN BU YAPTIKLARI YANINA KALMAYACAK ENİNDE  SONUNDA AKITTIKLARI KANDA BOGULACAKLARDIR DEDİ

 

Şırnak'ın Silopi ilçesinde polis aracının geçişi sırasında yaşanan patlamada,4 Şehitlerimizden Mustafa Yahya MERTCAN Çankırı'nın Eldivan ilçesinden olup; Cenaze töreni Eldivan İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde saat 11:30 da yapılacak,öğle namazına müteakip Eldivan'da defnedilecektir.

Dayısı gibi oda şehit oldu

Terör ateşi bu sefer Eldivan ilçesine düştü. Silopi ilçesinde meydana gelen hain saldırı sonucu şehit olan 4 polis'ten biri olan M. Yahya Mertcan Çankırı Eldivan nüfusuna kayıtlı. 
Türkiye'nin dört bir tarafını saran terör ateşi bu sefer Çankırı Eldivan'a düştü. Silopi'de meydana gelen patlama sonrasında şehit olan 4 özel harekat polisinden biri olan M. Yahya Mertcan'ın Eldivan nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. 
Bombalı saldırı sonucu şehit olan M.Yahya Mertcan'ın 28 Eylül 1990 yılında Van İli, Gürpınar İlçesi, Devrantepe mevkiinde bölücü teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Şehit Yahya Coşkuner'in ablası Hatice’nin oğlu olduğu ve onun adını yaşatmak için isminin verildiği öğrenildi.

1991 doğumlu olan Mertcan babası gibi polislik mesleğini seçerek özel hareket polisi olmuştu.

Aziz Şehitlerimize Allah'tan rahmet,ailelerine,milletimize ve Türk Polis Teşkilatına Başsağlığı dileriz.Çankırı mızın ve Milletimizin Başı Sağolsun.


 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...