Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

FEHMİ BÖLÜKBAŞI "BU SEVDA BURADA BİTMEZ"

FEHMİ BÖLÜKBAŞI

 

Sayın Basın Mensupları,

Değerli Dava Arkadaşlarım,

Aziz Çankırı’lı hemşerilerim,

Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

25. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri her türlü elverişsiz şartlara, korku, baskı ve dayatmalara rağmen dün itibari ile sonuçlanmış, hepinizin malum olduğu şekilde, aziz milletimizin iradesi sandığa yansımıştır.

Seçim sürecinde birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığımız diğer milletvekili adayımız sayın Recep DUMANLI, İl Başkanımız, Merkez İlçe ve diğer İlçe Başkanlarımız, İl ve İlçe yöneticilerimiz, İl ve İlçe kadın kollarımızın vefakar başkan ve yöneticileri, Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve İlçe Ocak Başkanlarımız ve değerli yöneticileri, Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyelerimiz, STK kuruluşlarımızın değerli başkan ve yöneticileri, Teşkilatımızın her kademesinde görev alan dava arkadaşlarımız, seçim sathında bizleri takip eden ve desteklerini esirgemeyen basın mensuplarımız, gece gündüz demeden helal emek vererek çalışan isimsiz kahramanlar ve bizlerden maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen siz değerli hemşerilerime teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Milliyetçi-Ülkücü Hareketin soluğu AKP’nin ensesindedir. Bir önceki seçimlere göre, AKP Çankırı’da 8.000 civarında oy kaybetmiştir. Buna mukabil MHP Çankırı ilimizde 6.000 civarında oyunu artırarak, bundan sonraki seçimlerde iktidarın en büyük adayı ve aziz Türk Milletinin en büyük umut kaynağı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Değerli hemşerilerim,

Aziz dava arkadaşlarım,

Seçimler bizim için yeniden başlamıştır. 7 Haziran seçimlerinde omuzlamış olduğumuz üç hilali Çankırı’mızın kalesine dikene kadar da bitmeyecektir. Bunun için; birlik ve beraberlik içerisinde bir bütün olarak, bıkmadan, yorulmadan, yılgınlık ve bıkkınlık göstermeden Hak bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz.

Hepinize birkez daha sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

BU SEVDA BURDA BİTMEZ.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ÇERKEŞ YALVARIYOR
ÇERKEŞ YALVARIYOR "NATAHOLDING BENİ ÖLDÜRME"
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK