Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Bölükbaşı 3Y'den vurdu!

Bölükbaşı 3Y'den vurdu!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 2. sıra milletvekili adayı Fehmi Bölükbaşı, il başkanlığında basın mensupları ile bir araya gelerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

 

 

MHP Milletvekili adayı Bölükbaşı, AK Parti'yi 3Y sloganı üzerinden eleştirerek, “Yolsuzluk-Yoksulluk-Yasaklar. Evet 3Y formülünü uyguladılar. Kendi menfaatleri doğrultusunda tabii ki. Bugün kendilerinin hırsız olduğunu kabul eden siyasetçilerle karşı karşıyayız. 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' diyerek iktidara geldiler, bunu da iyi uyguladılar, insan derken mutlu azınlık olarak kendilerini kastediyorlarmış. Ama halkımız artık uyanmıştır. AKP artık yorulmuştur, yıpranmıştır, içten içe kaynamaya başlamıştır. Artık birbirlerine saldırmaya başlamışlardır.” dedi.

 

Lojistik girdilerin sanayiciyi korkuttuğundan sanayinin gelişemediğini ifade eden Bölükbaşı, "13 yıllık AKP iktidarında ticaret ve sanayide hiç ilerleme görülmemektedir. İşadamlarına maliye müfettişleri baskı yapmaktadır. Özellikle AKP iktidarında yerel sanayici ve işadamlarımız horlanmış ve ötekileştirilmiş. Dışarıdan gelen yatırımcılar itibar görmüş, daha kıymetli ve değerli olmuştur. İşadamlarımız ve sanayicilerimiz baskılar sonucu yatırımlarını yurt dışına taşıma girişiminde bulunmaktadır. Lojistik girdiler sanayicimizi korkuttuğundan sanayimiz gelişememektedir.” ifadelerini kullandı.

 

Toplantıda, MHP Çankırı İl Başkanı Çetin Kapdan, merkez ilçe başkanı Vahit Öztürk, MHP 1. sıra adayı Recep Dumanlı ve bazı yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. 

 

Haber Kaynağı: Çankırı Postası
Femi Bölükbaşı. Çankırı MHP Aday. Yolsuzlıuk Akp
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ÇERKEŞ YALVARIYOR
ÇERKEŞ YALVARIYOR "NATAHOLDING BENİ ÖLDÜRME"
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK