Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

GEÇMİŞİ UNUTUN ÇERKEŞ TEMİZ BİR İLÇE OLACAK

GEÇMİŞİ UNUTUN ÇERKEŞ TEMİZ BİR İLÇE OLACAK

Sadece çöpleri temizlemek çöp arabası almak çöp kutusu koymak yetmez diyen belediye başkanı hasan sopacı halka temiz Çerkeş için yarışmalar düzenliyor. Çevre temizliğine duyarlı vatandaş yetiştirilmesi için bilinçlendiriyor.

Önce  çöp konteynerleri geldi.

Sonra çöp arabası

Ardından çöp kovaları Çerkeş’in  her yerine konuldu.

EN SON ÇEYREK ASIRLIK ÇÖPLÜK TEMİZLENİYOR.

Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi içerisinde kalan ve Yüksek Okul için düşünülen Çerkeş Yatılı Bölge Okuluna çok yakın olan 25 yıldır ilçe çöplerinin rastgele depolandığı alan temizlenmeye başladı. Temizlenen alana bundan böyle çöp atılmayacak. 

Başkanımız Hasan Sopacı Çerkeş vuslat habere “İyi bir gelecek  temizlik ile  başlar bunu çocuklarımızada halkımızada anlatmak için yarışma düzenledik . Bildiğiniz gibi ilk icra atlarımızdan biride çöp konteynerleri Çerkeş’e gelmesini sağlamaktı. Çöp arabası almak, daha sonrada çöp kovaları Çerkeş i donattık. 

En son İlçemizi Dikmen Kırı Mevkiinde Organize Sanayi Bölgesi içinde ve Yüksekokul için belirlenen alanlarda çeyrek asırdır biriktirilen çöp dağlarından kurtarıyoruz. Çalışmalarımıza ekipman desteği sağlayan çok değerli Valimiz Vahdettin Özcan Beyefendiye minnettarız.  Ayrıca emeği gecen İl Özel İdaresi çalışanlarına, belediyemiz personeline ilçemiz işadamlarından İsa Demirkapı ve Ahmet Hendek 'e teşekkür ederiz” dedi. 

 

 

GEÇMİŞİ UNUTUN. ÇERKEŞ TEMİZ BİR İLÇE OLACAK.hasan sopacı.çerkeş çöplüğü.çerkeş belediyesi çerkeş belediye başkanı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.