Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MHP'DE BİRLİK VE MHP DE HEDEF 2-0

MHP'DE BİRLİK  VE  MHP DE HEDEF 2-0
Advert

MHP İl Başkanlığı düzenlediği program ile milletvekili adaylarını tanıttı. 

 

300 araçlık konvoyun ardından parti önünde düzenlenen tanıtım programına İl Başkanı Çetin Kapdan, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya, Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu, Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin Gökçer, Merkez İlçe Başkanı Vahit Öztürk, Ülkü Ocakları Başkanı Batıkan Yörükoğlu ile ilçe başkanları, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Çetin Kapdan, MHP kadrolarının göreve talip ve hazır olduğunu belirterek, 7 Haziran seçimlerinde partisine destek istedi.

 

Milletvekili Adayı Fehmi Bölükbaşı da 7 Haziran seçimlerinden MHP'nin başarı ile çıkacağını ifade ederek, bu ama doğrultusunda gece gündüz demeden omuz omuza çalışacaklarını aktardı.

 

Bölükbaşı, MHP kadrolarında bu güne dek çeşitli görevlerde bulunduğunu ve tek amacının memleketine faydalı bir insan olmak olduğunu kaydetti.

 

Milletvekili Adayı Recep Dumanlı da kalabalık atmosferin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, katılım sağlayan vatandaşlara teşekkür etti.

 

Aslen Çankırılı olduğunu ve Çankırı'yı iyi bildiğini anlatan Dumanlı, sıkıntıları çözmek için 7 Haziran seçimlerinde vatandaşlardan yetki istedi. 

 

 

 

 

 

HABER: MEHMET TÜRK ÇANKIRI BÜLTENİ ÇERKEŞ VUSLAT

çankırı haber mhp. mhp haber. çankırı mhp. mhp çankırı. fehmi bölükbaşı. recep dumanlı.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018