Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

M.EMİN AKBAŞOĞLU STARTI ÇERKEŞ'DEN VERDİ.

M.EMİN AKBAŞOĞLU STARTI ÇERKEŞ'DEN VERDİ.
Advert

Çerkeş  bugün olağan üstü bir gün yaşadı .Çankırı belediye başkanı İRFAN DİNÇ ve çevre ilçe başkanları ve AK parti mensupları ÇANKIRI yeni AK Parti Çankırı 25. Dönem Milletvekili adayı MUHAMMED EMİN AKBAŞ’I karşılamak üzere çerkeş’e geldiler .M .Emin Akbaşoğlu belediye başkanı hasan sopacı ile sohbet etti daha sonra belediye başkanımız M.EMİN AKBAŞOĞLU  için kurban kesip daha sonrada  Türkdemirler tesislerinde bulunan Fatih hanında bir yemek verdi çankırı’ya kadar birlikte yolculuk yapan Hasan Sopacı gazetemize .ÇERKEŞ tanıtıtıp ÇERKEŞ’İMİZİN ana sorunlarımızdan bahsetti dedi.

Çankırı’da ise 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak Genel Seçimlere AK Parti Çankırı Milletvekili birinci sıra adayı M. Emin Akbaşoğlu ve 24. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Hüseyin Filiz partililer tarafından karşılandı.

İl Başkanlığı önünde halka seslenen AK Parti teşkilatı, birlik beraberlik çatısı altında seçim startını verdiğini duyurdu.

Kendisini tanıtarak konuşmasına başlayan 25. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili adayı Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı’ya gelişi sırasında ilçelerde ve Çankırı’da büyük coşkuyla karşılandığını dile getirdi.

Akbaşoğlu, “ 19 Şubat 2015 tarihinde AK Parti milletvekili aday adayı oldum. İstanbul da ikamet ettiğim için oradan başvurumu yaptım. Çeşitli değerlendirmelerden sonra genel merkezimizin takdiriyle kendi memleketimden aday gösterildim. Bundan sonra tüm teşkilatımızla birlikte, daha önce aldığımız oy oranından daha yüksek bir noktaya AK Parti’yi daha ileriye taşımak için huzurunuza geldik, bu konuda desteğinizi istiyoruz” şeklinde konuştu.

 Filiz ise konuşmasında , “Benim dünyamda kazanılamayacak, girilemeyecek gönül yoktur. Varsa bir engel o engelleri aşmak bana düşer. Herkes bilsin ki il ve ilçe teşkilatları AK Parti Genel Merkezi’ne bağlı teşkilatlardır. Hüseyin Filiz, AK Parti Genel Merkezi ve Çankırı Milletvekilidir. Bana bugüne kadar destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

cetin kapdan. haber çankırı. çankırı haber. haberci18. haber18. medyacankiri. yenicankiri. çankırı bülteni. çankırı haber bülteni. bülten çankırı. mhp çankırı. akp çankırı .çankırı akp. çankırı. mhp çankırı. haber sitesi .
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018