Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BU SÖZLER ÇOK AGIR.kavgada bile söylenmez.

Allahtan korkmaz kulundan utanmaz yalancı ve rüşvetçiler

BU SÖZLER ÇOK AGIR.kavgada bile söylenmez.

CHP'li Atalay, bazı basın organlarında yer alan CHP'nin Çankırı'da adayı yok haberlerini yalanladı. Habere ilişkin yazılı bir açıklama yapan CHP Milletvekili Aday Adayı Murat Berat Atalay, " Yetimin hakkını devletin kurumlarında reklam adı altında söğüşleyip yiyenlerin dillerinden doğru bir şey çıkmaz" dedi.

 

"Allah düşmanın bile onurlusunu versin" diyen Atalay şunları kaydetti:

 

"AKP yandaşı bazı ulusal gazetelerde CHP'nin Çankırı da dahil 11 ilde aday bulamadığı haberi CHP Genel Başkan Yardımcımız Haluk Koç tarafından yalanlanmıştır. Kamuoyunun malumudur ki, CHP Çankırı Milletvekili A. Adaylığımı 30 Kasım 2014 tarihinde bir basın toplantısı ile açıkladım. O günden beri de Çankırımızda seçim çalışmalarına devam ediyorum. Daha sonra 2 arkadaşımızda aday adaylıklarını basın toplantısı yaparak açıkladı.Hal böyle iken Haramzade AKP yandaş basını CHP'nin Çankırı'da adayı yok diyerek yalan haber yapmaya başladı.

 

Yetimin hakkını devletin kurumlarında reklam adı altında söğüşleyip yiyenlerin dillerinden doğru bir şey çıkmaz. Bunların gazeteleri yalan ve iftiralarla çıkar. Bunlar yalanla yatıp yalanla kalkar. Her gün halkı aldatmaya yönelik haber yapar. Bunlarda ne hukuk ne insanlık ne de müslümanlık adına değer ölçüsü yoktur. Daha doğrusu bunlar için var olan değer ölçüsü sadece şahsi ve siyasi çıkarlarıdır. Bunlara göre; AKP'nin iktidarda kalması için her yol mübahtır. Bu muhabirler gazeteci olmadığı gibi çıkardıkları neşriyatta gazete değildir. Saray soytarılarının efendileri için çıkardıkları mutluluk bültenleridir. Allah düşmanın bile onurlusunu versin. AKP basınının bugünden seçim yalanlarına sarılması oyların düşmesinin verdiği bir telaştır. 7 Haziran'da CHP iktidarında bu haramzadelere, bu yalancılara, bu iftiracılara hesap sorulacaktır.

 

Çankırı halkının bu Allahtan korkmaz kulundan utanmaz yalancı ve rüşvetçilere oy vermeyeceğine inancım tamdır."

haber :çankırı bülteni mehmet türk

\
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ÇERKEŞ YALVARIYOR
ÇERKEŞ YALVARIYOR "NATAHOLDING BENİ ÖLDÜRME"
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK