Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'e ve ANKARA'ya BOZOGLU KÖYÜNDEN aday adayları

ÇERKEŞ'e ve ANKARA'ya  BOZOGLU KÖYÜNDEN aday adayları
Advert

BOZOĞLU Köyü akşam köy meydanında sinsin ateş yakarak başlattığı köy şenliği aralıksız tam 11 yıldır devam ediyor Sabah 10 civarında köy meydanından köylü halkı şenlik alanına yürüdü. İSTİKLAL MARŞI VE saygı duruşundan sonra Dernek başkanı Şenel YALCIN ,”Başta Çerkeş kaymakamı Cengiz ÜNSAL, Belediye Başkanı Şükrü TARHAN, İlçe jandarma komutanına ve köy Muhtarı Hüseyin DOLMACIYA ayrıca telefon ile arayıp şenliğini kutlatan Vahap YAR TAŞ’a teşekkür ederim”  dedi.

Yalçın Sözlerine” biz ne mutludur ki köyümüzde Ankara ve Çerkeş'te çeşitli siyasi partilerden belediye başkan  aday adayları ,Belediye meclis üyeler ve il meclis adayları çıkıyor. İşte ak partiden belediye başkan aday adayımız Erdoğan ŞEKER il meclis üyesi aday adayımız Hüseyin DOLMACI, halen görev yapan belediye meclis üyemiz Adem Şahin.İşte MHP den aday adaylarımız Sapri Doğdu, Ömer Yankaş, bizler bu arkadaşlar ile iftihar ediyoruz hangisi aday olursa derneğimiz ve köyümüz ile birlikte yanlarındayız.” Dedi.

 Şölen alanındaki yemek ikramının ardından düzenlenen etkinliklerle konuklar ve köylüler akşama kadar doyasıya eğlendi.  Mahalli sanatçı tarafından konser verildi. Halk yarışmaları yanı sıra çok sayıda etkinlik sahnelendi. Hediyeler verildi.

Gün boyu devam eden şenlikte çevre illerden gelen uzun zamandır bir araya gelemeyen köylüler doyasıya hasret giderdi. Şenlik köylülerin yanı sıra tam bir siyasetçi akınına uğradı. Şenliğe Çerkeş belediye başkanı Şükrü TARHAN, ÇERKEŞ MHP İLÇE HEYETİ Çerkeş MHP ve AK parti aday adaylarından Erdoğan Şeker ve Abbas Aygün katıldı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...